kishnovin

1. دریافت وقت تعیین سطح و مشاوره.
2. ثبت اطلاعات فردی در سیستم.
3. حضور در جلسه تعیین سطح و مشاوره.
4. مشخص شدن سطح و کتاب.
5. تکمیل فرم ثبت نام.
6. انتخاب کد و ساعت کلاسی.
7. پرداخت شهریه و دریافت رسید.

در این زمان، سوپروایزر با زبان آموز و خانواده زبان آموز در یک جلسه بطور مفصل صحبت می کند. در ابتدا سوالاتی از زبان آموز پرسیده می شود تا سطح زبانی فرد بطور دقیق مشخص شود. سپس در مورد نحوه ی یادگیری و مطالعه زبان نکاتی به شما گفته میشود و در انتها قوانین موسسه بطور کامل برای شما شرح داده میشود. افرادی که قبلا در موسسه دیگری بوده اند یا خودشان زبان خوانده اند این جلسه بصورت دقیق تر و با سوالات بیشتری بصورت کتبی نیز برگزار می شود. لازم به ذکر است که برای شرکت در جلسه مشاوره و تعیین سطح هزنیه ای دریافت نمی شود.

1. ارائه مدرک شناسایی (کارت ملی)
2. تکمیل فرم ثبت نام.

کتابهایی که در آموزشگاه ها تدریس می شود به نحوی تالیف شده اند که عموما از دروس زبان مدرسه و دانشگاه پیشرفته تر می باشند و تقریبا تمام کسانی که کتاب های آموزشگاه را می خوانند میتوانند با اطمینان برای کنکور زبان خودشان را آماده کنند.

زبان آموزان در پایان هر دوره کتاب آموزشی مدرک دریافت می کنند، از آنجا که روش های آموزش در کیش نوین بر اساس استاندارد های دانشگاه های OxfordوCambridge می باشد لذا آزمونهای پایان دوره همچون آزمون های نهایی مدارس از سطح بسیار استانداردی برخوردار است که مورد تایید اکثر موسسات و مراکز دیگر می باشد.

1) دریافت فرم تقاضای تدریس و یا ارسال رزومه به شماره شعبه.
2) تعیین وقت آزمون کتبی
3) در صورت قبولی در آزمون کتبی، تعیین وقت مصاحبه.
4) در صورت قبولی در مصاحبه، تعیین وقت برای دمو.
5) در صورت قبولی در دمو شما پذیرفته شده اید. در این مرحله باید در 12 کد کلاس که توسط سوپروایزر موسسه تعیین میشود برای آبزرو شرکت نمایند.
6) عقد قرارداد کاری.

با توجه به اینکه سیستم کیش نوین در تمامی شعبات یکپارچه می باشد این امکان وجود دارد.

اصولا توصيه مي گردد زبان آموزان سعي کنند در تمامي جلسات هر ترم حضور يابند اما به آنان اين اجازه داده شده است تا در صورت بروز مشکل و در صورت رضايت استاد مربوطه در 3 جلسه از دوره هاي عادي (اموزش) و 2 جلسه از دوره هاي نیمه فشرده (فراآموزش) در هر ترم غيبت کند.

براي شرکت در دوره هاي آيلتس لازم است يکي از شرايط زير را دارا باشيد: الف) ابتدا بایستی دانش عمومی خود به سطح مناسبی برسانید که با تمام کردن دوره های TS این مساله محقق میشود. ب) شرکت در آزمون آيلتس آزمايشي موسسه و کسب حداقل نمره 4 در اين آزمون

در هر کلاس زبانی شرکت کنید باید هر 4 مهارت زبانی (صحبت کردن، شنیداری، خواندن، نوشتن) را همزمان بیاموزید و برای همه این مهارت ها شما نیازمند داشتن دایره لغات بالا و آشنایی نسبی با گرامر زبان می باشید. ولی مساله ای که وجود دارد این است که کلاس ها در هر موسسه ای با توجه به اولویت بندی مدیران آموزش موسسه محوریت مشخصی پیدا میکنند. در آموزشگاه زبان کیش نوین محوریت کلاس ها مکالمه می باشد. این بدان معناست که اساتید در زمان کلاس بیشتر در تلاش برای تقویت اسپیکینگ زبان آموزان هستند و زبان آموزان بیشتر زمان کلاس در حال صحبت کردن به زبان انگلیسی هستند.

هر ترم زبان آموزان کارنامه ای دریافت میکنند که نمرات خود را میتوانند بصورت جزء به جزء مشاهده نمایند. این نمرات از 100 می باشد که 60 نمره آن نمرات کلاسی می باشد و 40 نمره آن نمره امتحان فاینال ( پایان ترم) می باشد. چنانچه مجموع این 2 نمره کمتر از 70 باشد بدان معناست که شما قبول نشده اید و باید دوباره این ترم را بگذرانید. 60 نمره کلاسی شماره مواردی از قبیل: حضور در کلاس، فعالیت کلاسی، پیشرفت مهارت صحبت کردن، کوییز، و مهارت نوشتن می باشد.

در مرحله اول زبان آموز باید در جلسه تعیین سطح شرکت کند، و با تائید سوپروایزر در یکی از سطوح مناسب ثبت نام می شود.

بهترین سن شروع یادگیری زبان انگلیسی از 5 سال می باشد و ثبت نام زبان آموزان از 5 سال به بالا در سطوح پایه امکان پذیر می باشد در این کلاس ها زبان آموزان با هم سن های خودشان در فضایی کاملا تخصصی ویژه همین گروه سنی و با کتابها و وسایل کمک آموزشی بسیار جذاب به یادگیری مکالمه انگلیسی می پردازند .در این سنین زبان آموزان به کمک آهنگ، شعر، نقاشی، بازی، کاردستی و سرگرمی های مرتبط زبان را به خوبی آموزش می بینند.

به طور کلی در فصل تابستان کلاس ها در دو نوبت صبح و عصر برگزار می گردد و در طی سال تحصیلی بعضی از کلاس ها در نوبت صبح و اکثر کلاس ها در نوبت عصر برگزار می گردد .کلاس های بزرگسالان غیر محصل و کلاس های سطوح خاص در نوبت صبح نیز برگزار می گردد. در ضمن در موسسه کیش نوین برای زبان اموزان چرخشی مدارس، کلاس های زبان نیز بصورت چرخشی برگزار می گردد. یعنی هفته هایی که در مدرسه شیفت بعدازظهر هستند، در کیش نوین شیفت صبح کلاس دارند.

بله ، کلاس های عربی،آلمانی، کره ای، ترکی استانبولی بصورت عمومی برگزار میشوند. و زبان های دیگر از قبیل زبان چینی و روسی بصورت خصوصی برگزار می گردد.

برای زبان آموزان 2 ترم مرخصی تحصیلی بلامانع است ، ولی برای زبان آموزانی که بیشتر از 2 ترم مرخصی تحصیلی دارند باید تعیین سطح مجدد انجام شود